7. ročník 2015

7. ročník 2015

Siedmy ročník oceňovania najrýchlejšie rastúcich spoločností, Diamanty slovenského biznisu, bol plný prekvapení a nových situácií. Po prvý raz sa stal hlavným mediálnym partnerom ekonomický mesačník Forbes a novinkou taktiež bolo, že víťazné spoločnosti priniesli niečo, čo vystihuje ich spoločnosť. Celý večer sa niesol v znamení smiechu vďaka skvelým moderátorom – Kristíne Farkašovej a Juraja Porubského.

Západné Slovensko

Spoločnosť pracuje v oblasti plánovania, konštrukcie, výroby, spúšťania až po konečné odovzdanie zariadení a technológií v lisovniach, zvarovniach, lakovniach, montážnych halách a logistike. Čisto slovenský kapitál a mladý tím inžinierov zaručujú vypracovanie akýchkoľvek úloh.


Je obchodno – výrobná spoločnosť s dlhoročným zázemím, založená v roku 1992, odkedy pôsobila pod názvom HYDRAULIC OIL Beladice.

Vzhľadom na neustály vývoj spoločnosti s cieľom byť čo najbližšie k zákazníkom došlo k rozšíreniu spoločnosti o pracoviská v Trnave, Žiline, Košiciach a vo Zvolene. Spoločnosť sa špecializuje z jednej časti na výrobu a dodávky hydraulických hadíc s koncovkami pre všetky odvetvia priemyslu a z druhej časti na dodávky hydraulického skrutkovania, hydraulických guľových ventilov, rýchlospojok, meracej techniky (manometre, meracie body), úchytiek na trubky a ďalších strojárenských prvkov.


Spoločnosť Virtual Reality Media, a.s. sa úspešne venuje vývoju a výrobe simulačných technológií pre rôzne typy zariadení ako sú lietadlá, vrtuľníky a pozemné vozidlá. Na jej simulátoroch „lietajú“ vojaci v mnohých štátoch po celom svete, dokonca aj v krajinách ako Jemen, Angola, Ghana a Afganistan.


Východné Slovensko

Spoločnosť sa od svojho začiatku zaoberá výrobou hliníkových odliatkov technológiou tlakového liatia. Počas svojej 20-ročnej činnosti firma získala značné skúsenosti v oblasti tlakového liatia a inštalovaním moderných technológií sa stala jednou z najvýznamnejších slovenských firiem v oblasti tlakového liatia hliníkových odliatkov a získala výrazné postavenie na tuzemskom aj zahraničnom trhu.


Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky a profesionálnou gastrotechnikou. Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi.

Za 18 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu.


STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma a je najväčšou dopravnou spoločnosťou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami. Na základe vyše dvadsaťročných skúsenosti je schopná poskytovať komplexný servis medzinárodnej dopravy, logistiky a zasielateľstva a tak dosiahnuť maximalizáciu spokojnosti zákazníka. Neustály marketingový výskum, moderný systém logistiky, profesionalita, šetrnosť životného prostredia a starostlivosť o súčasného aj budúceho klienta tvoria firme imidž vysokej kvality.


Stredné Slovensko

Spoločnosť ITECO už viac ako 20 rokov pôsobí na textilnom trhu ako výrobca záťažných jednolícnych a obojlícnych pletenín a ako výrobca textilných laminátov na báze laminácie plameňom.

Vďaka sofistikovanej technológii a skúsenému personálu ponúka tie najkvalitnejšie služby v tejto oblasti a individuálny prístup ku každému zákazníkovi s cieľom splniť všetky požiadavky na zabezpečenie požadovaných technických parametrov výsledného produktu.


CEIT Technical Innovation, s.r.o. je dynamicky rozrastajúca sa spoločnosť zameraná na výskum a vývoj riešení pre priemysel. Náš tím je zložený z expertov v oblasti strojárstva, priemyselného inžinierstva, informatiky a elektrotechniky, ktorí sa venujú tvorbe inovatívnych riešení s využitím najnovších technológií.


KROS a.s., je úspešná slovenská softvérová firma zaoberajúca sa už od roku 1995 vývojom a predajom ekonomického softvéru (programy ALFA plus, OLYMP, OMEGA a iKROS), stavebného softvéru (program CENKROS plus, SMART plus) a znaleckého softvéru (programy HYPO a MEMO) určených pre operačný systém Microsoft Windows.


Bratislava

Firma PIXEL FEDERATION bola založená v roku 2007 štyrmi nadšencami z herného priemyslu a venuje sa výhradne tvorbe online webových a mobilných hier. Inovatívne myslenie či entuziazmus v tíme dopĺňajú skúsenosti z vlastných herných projektov.


Sygic je momentálne najsťahovanejšia navigačná aplikácia pre telefóny s operačným systémom Android. Znamená to, že za posledný rok si navigačný softvér od Sygicu stiahlo viac ako desať miliónov ľudí po celom svete. So Sygicom precestujú ľudia viac ako štyristo miliónov kilometrov ročne, čo je približne tisíc ciest na Mesiac. Sygic patrí medzi Top 200 najlepšie zarábajúcich aplikácií na svete v obchodoch AppStore a Google Play.


Fincentrum patrí medzi trojicu najvýznamnejších finančno-sprostredkovateľských spoločností na Slovensku. Svoju sprostredkovateľskú činnosť orientuje bez výnimky na kvalitu a záujmy klienta. Spoločnosť zdieľa so svojimi sprostredkovateľmi a obchodnými partnermi hodnoty kvalitného finančného sprostredkovania, dbá na pravidelné vzdelávanie zamestnancov, na ktorom spoločnosť stavia. Sprostredkovatelia Fincentra sú k dispozícii domácnostiam, ale aj korporátnej klientele na Slovensku a v Českej republike.


Za Diamantami slovenského biznisu stoja

Organizátori