4.ročník 2012

4.ročník 2012

Štvrtý ročník súťaže priniesol aj novinku v podobe dvoch nových kategórií. Možnosť získať ocenenie tak dostali aj spoločnosti, ktoré sa nemuseli ocitnúť na čele rebríčka, ale vynikli v iných parametroch. Organizátori sa tento rok rozhodli poukázať na komunikáciu v online prostredí a dynamiku rastu počtu zamestnancov. V kategórii Najlepší online marketing si cenu odniesla spoločnosť Sygic, a.s. A za Najdynamickejší nárast zamestnancov bola ocenená spoločnosť TANGO LN, spol. s r.o. Spoločnosť Sygic, a.s. sa zároveň stala absolútnym diamantom večera, a teda  najdynamickejšie rastúcou firmou Slovenska v segmente malých a stredných podnikov.

Západné Slovensko

Sygic je momentálne najsťahovanejšia navigačná aplikácia pre telefóny s operačným systémom Android. Znamená to, že za posledný rok si navigačný softvér od Sygicu stiahlo viac ako desať miliónov ľudí po celom svete. So Sygicom precestujú ľudia viac ako štyristo miliónov kilometrov ročne, čo je približne tisíc ciest na Mesiac. Sygic patrí medzi Top 200 najlepšie zarábajúcich aplikácií na svete v obchodoch AppStore a Google Play.


Spoločnosť sa venuje vývoju, výrobe a predaju prírodných produktov na posilnenie imunity.


Spoločnosť je dlhodobým, úspešným a spoľahlivým dodávateľom informačných technológií a riešiteľom projektov informačnej bezpečnosti. Od svojho vzniku v roku 1992 sa spoločnosť postupne vypracovala na systémového integrátora pre organizácie v štátnej a verejnej správe a v súkromnom sektore.


Východné Slovensko

Za štrnásť rokov pôsobenia sa zo spoločnosti Montin v Košiciach stal významný hráč na trhu elektroinštalačných prác. Montin, s.r.o., založili v roku 1998. Spoločnosť je reprezentantom pojmu projekt na zelenej lúke. Viac než osemdesiat percent činnosti tvoria dodávky a montáž silnoprúdových rozvodov. V posledných rokoch sa firma intenzívnejšie zapája do projektov zameraných na slaboprúdy, ako sú napríklad elektronická požiarna signalizácia, rozhlas a evakuačný rozhlas, kamerový systém, poplachové systémy narušenia.


Je dynamickou spoločnosťou, ktorej hlavnou podnikateľskou činnosťou je poskytovanie prekládkových služieb sypkých substrátov v areáli Východoslovenských prekladísk v Čiernej nad Tisou a dopravných služieb na celoštátnych dráhach.


Jedným z výrobkov uvedenej spoločnosti je aj “kartonplast”, obalový materiál používaný v rôznych sférach priemyslu a poľnohospodárstva. Druhá divízia spoločnosti STS Metalkov sa zaoberá predajom špeciálnych veľkorozmerových ložísk určených pre použitie vo valcovacích stoliciach na valcovacích linkách v hutníckych kombinátoch. Tretia divízia spoločnosti sa zaoberá predajom odliatkov a výkovkov určených predovšetkým pre teplárenský a automobilový priemysel, ale tiež i ďalšie oblasti strojárstva.


Stredné Slovensko

Skratka spoločnosti znamená Výroba Uhlíkových Materiálov. V súčasnosti spoločnosť patrí k niekoľkým európskym producentom samospekavej elektródovej hmoty a uhličovadiel. Pre laika nepochopiteľné veci predáva firma predovšetkým v Škandinávii, západnej Európe, Poľsku a na Balkáne. Významný, ale nie dominantný podiel majú aj slovenskí zákazníci.


Je súkromná spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a produkciou simulátorov a tréningových systémov pre pozemnú a vzdušnú armádu a civilné letectvo.


Firma spolupracuje na vývoji nových výrobkov, vyrába ich prostredníctvom práškovej metalurgie a dodáva do spoločností po celom svete. Pre väčšinu zákazníkov dodáva výrobky, z ktorých polovicu nikto okrem nich vo svete nevie vyrobiť. Za 18 rokov firma nestratila ani jedného zákazníka.


Za Diamantami slovenského biznisu stoja

Organizátori